Hakkımızda

  • Şoförlü vip araç kiralama hizmetleri
  • Şoförlü vip araçlarla transfer hizmeti
  • Şirketler ve şahıslar için oto kiralama hizmetleri

Sürekli gelişen teknoloji, günümüzde otomobil dünyasında güven, konfor ve şıklık ile beraber, kullanmış olduğunuz araçları, bir moda haline getirmiştir. Üstün teknolojininde göztermiş olduğu gibi ayrıcalıklı ve prestijli otomobiller git gide artmaktadır. Bizde A+Plus VIP Oto Kiralama olarak, zengin bir müşteri portföyüne ulaşmış bulunmaktayız.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tuttuğumuz, kalabalık prosedürlerden uzak, sınırsız km ve ek kasko olmadan araç kiramanın rahatlığını yaşayarak, müşterilerimize ayrcalıklı ve prestijli bir hizmet vermeyi ilke ediniyoruz. Hizmet sunmanın çok büyük bir iş olduğunu ve hizmetinizin de mükemmel olması gerektiği kanaatindeyiz. İhtiyaçlarınıza değer katmak için, her markada siz dostlarımıza, hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Firmamız; genç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik hizmet alması için çaba göstermektedir.

Otomotiv kiralamada eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü A+Plus VIP Oto Kiralama ‘ da bulacaksınız.

Saygılarımızla

Copyright © 2009 - 2013 APlusVip.com | Tüm Hakları Saklıdır.